O NÁS

Jsme rodinná řemeslná a stavební společnost KOBL - FIRMA s.r.o. sídlící v Praze a založena v roce 2017, poskytující široké služby v Praze a Středočeském kraji s vysokou profesionalitou v co nejkratším termínu s ohledem na nejnižší cenu v regionu. 

Veškeré smluvené práce provádíme kvalitně a vždy ve stanoveném termínu. Jsme schopni vyhovět i nadstandardním přáním (které nemáme uvedené ve službách). Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové a svou práci vykonávají řadu let, proto Vám můžeme poskytnout ty nejkvalitnější a zároveň cenově nejdostupnější služby na trhu. 

Zabýváme se především drobnými opravami, středně velkými zakázkami, rekonstrukcemi, údržbovou, úklidovou a řemeslnou činností. 

Pravidelně se zapojujeme do charitativních činností a finančně i materiálně podporujeme krizové situace v České republice. Tuto naší pomoc zveřejňujeme na našich sociálních sítích. 

Od roku 2023 se nově zaměřujeme na zakázky ve veřejném sektoru a přihlašujeme se do veřejných výběrových řízení.

Pokud jsme Vás zaujali a rádi by jste si u Nás objednali naše služby preferujeme komunikaci přes WhatsApp nebo e-mail. 

Také nás najdete na Facebooku a Instagramu, kde najdete naše reference a ukázky z našich zakázek. #koblfirma. Společnost KOBL - FIRMA s.r.o. se zavazuje, že bude snižovat uhlíkové emise. Cílem je do roku 2050 mít nulovou emisní stopu.