O NÁS

Jsme rodinná řemeslná společnost KOBL - FIRMA s.r.o. sídlící v Praze a založena v roce 2017, poskytující široké služby v Praze a Středočeském kraji s vysokou profesionalitou v co nejkratším termínu s ohledem na nejnižší cenu v regionu. 

Veškeré smluvené práce provádíme kvalitně a vždy ve stanoveném termínu. Jsme schopni vyhovět i nadstandardním přáním (které nemáme uvedené ve službách). Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové a svou práci vykonávají řadu let, proto Vám můžeme poskytnout ty nejkvalitnější a zároveň cenově nejdostupnější služby na trhu. 

Poskytujeme Havarijní službu NONSTOP 24hodin denně včetně svátků. Služba zahrnuje odklízení spadlých stromu, obnova přerušených IS, instalatérské práce, výkopové práce, elektro práce atd. Zabýváme se především drobnými opravami, středně velkými zakázkami, rekonstrukcemi, údržbovou, úklidovou a řemeslnou činností. 

Pravidelně se zapojujeme do charitativních činností a finančně i materiálně podporujeme krizové situace v České republice. Tuto naší pomoc zveřejňujeme na našich sociálních sítích. 

Od roku 2023 se nově zaměřujeme na zakázky ve veřejném sektoru a přihlašujeme se do veřejných výběrových řízení. 

Také nás najdete na Facebooku a Instagramu, kde najdete naše reference a ukázky z našich zakázek. #koblfirma.