O KOBL FIRMĚ

Činnost naší společnosti KOBL - FIRMA s.r.o. se skládá z mnoha lidí, kteří pracují jak v terénu tak i v kanceláři. Jsme jedná z mála společností v Evropě, která pracuje s nejnovějšími technologiemi a inovacemi, které následně aplikujeme při našich zakázkách. U společnosti KOBL - FIRMA s.r.o. pracuje profesionální tým lidí, kteří se starají o chod společnosti a kvalitně odvedenou práci každý den.

POZICE V KOBL FIRMĚ:

Technik/řemeslník: Technický tým lidí pracující v terénu ze skládá z elektrikářů, zedníků, instalatérů a svářečů. Jedná se o tým profesionálních lidí, za kterými stojí profesionálně odvedená práce.

Office/business manager: Tvoří protokoly o výjezdu, vytváří, zpracovává cenové nabídky a fakturace. Komunikuje s klienty. Vyhledává nové klienty a zakázky.

Jednatel, ředitel: Stará se o chod společnosti aby vše fungovalo tak jak má. Také ho můžete potkat v terénu jako řemeslníka! :-)

Pohotovostní technik: Technik, který jezdí profesionálně vybaveným vozem, ve kterém je veškeré nářadí, mobilní dílna a materiál potřebný při řešení pohotovostních zakázek. Technici jsou Vám k dispozici nonstop včetně svátků a víkendů.