KOBL - FIRMA s.r.o.

Společnost KOBL - FIRMA s.r.o. poskytuje široké služby v Praze a Středočeském kraji s vysokou profesionalitou v co nejkratším čase s ohledem na nejnižší cenu, kterou garantujeme. Veškeré smluvené práce provádíme kvalitně a vždy ve stanoveném termínu. Jsme schopni vyhovět i nadstandardním přáním (které nemáme uvedené ve službách). Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové a svou práci vykonávají řadu let, proto Vám můžeme poskytnout ty nejkvalitnější a nejlevnější služby na trhu. Poskytujeme Havarijní službu NONSTOP 24hodin denně včetně svátků. Služba zahrnuje odklízení spadlých stromu, obnova přerušený IS, instalatérské, elektroinstalatérské práce atd. Příjezd po Praze garantujeme do 90 minut od zavolání. 

Jednou z činností naší společnosti je odvoz sutě, zeminy, komunálního odpadu, bio odpadu. Likvidace nelegálních skládek. Příprava pozemků (parcel) pro výstavbu domů (s případným zarovnáním parcely), možnost přípravy nebo vybudování a následné zapojení IS. Také provádíme zahradnické práce, seřezávání porostů, sekání trávy a další práce.

Provádíme výkopové práce pro základy domů, sklepů, bazénů, jezírek, inženýrských sítí (včetně instalace IS), drenážních jímek a odvodů vody. Výkopové práce provádíme pomocí bagru, minirýpadla ve špatně přístupných místech kde nelze použít techniku provádíme výkopové práce ručně.

Společnost KOBL - FIRMA s.r.o. má kvalifikované IT techniky. Zabýváme se realizací a výstavby serveroven včetně klimatizační vzduchotechniky, elektroinstalace, instalace serverů a výstavby protipožárních systémů včetně revize. Poskytujeme také kompletní servis serveru, počítačů i notebooku. Nabízíme dlouhodobou údržbu serveroven se službou NONSTOP servisu v ceně a revizí každý rok.

Další činností naší společnosti je realizace rekonstrukce bytových i nebytových prostor. Provádíme: zavádění elektroinstalace včetně zapojení a revize, malování vnitřních bytových i nebytových prostor včetně následného úklidu, bourání příček a zdí, pokládání dlažeb, parket, plovoucích podlah, lin a koberců, montáže nábytku. A další práce, které máme uvedené ZDE.